Sapa

Sapa jest dostawcą następujących grup produktów: systemów budowlanych, systemów transportowych i systemów podłogowych. Sapa Building System opracowuje i sprzedaje systemy do produkcji drzwi, okien, fasad (ścian osłonowych), ochrony przeciwsłonecznej i dachów przeszklonych.


Produkty budowlane są wytwarzane przez przeszkolonych i zatwierdzonych niezależnych licencjonowanych wytwórców w Skandynawii, Polsce, Czechach i na Słowacji. Ich zaangażowanie obejmuje wszelkiego rodzaju działania, od wsparcia projektowego i doradztwa po produkcję, dostawę, instalację i powtarzalną obsługę posprzedażną produktów.


Kompletny system budowlany

Opracowujemy, testujemy, sprzedajemy i przechowujemy profile aluminiowe i akcesoria używane w systemie budowlanym. Nasze produkty zostały opracowane, aby wytrzymać trudny klimat w północnej Europie i spełniać standardy budowlane i wymagania tego rynku. Produkty końcowe są wytwarzane przez niezależne firmy specjalistyczne, które zapewniają ich jakość poprzez certyfikację przez Szwedzki Instytut Techniczny (SP).

System budynku Sapa został opracowany w celu stworzenia spójnego rozwiązania architektonicznego, w którym konstrukcja i funkcja harmonizują się.

Nasze rozwiązania systemowe są odpowiednie dla biur, szpitali, szkół i uniwersytetów, domów mieszkalnych, obiektów przemysłowych, budynków urzędowych, hal sportowych, hal wystawowych, aren i centrów handlowych.