Hörmann

Odkryjcie Państwo cztery niepowtarzalne wersje wykonania zewnętrznych drzwi wejściowych do domu od największego producenta stolarki budowlanej w Europie. Każda z nich spełnia na swój sposób indywidualne wymagania stawiane dobrym drzwiom zewnętrznym. Łączy je jedno: najwyższa jakość marki Hörmann!


Niezwykle bogaty wybór wzorów, kolorów oraz wyposażenia dodatkowego pozwoli zrealizować najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszej ofercie idealnie dopasowane drzwi zewnętrzne.

Korzystne cenowo i dopasowane do indywidualnych upodobań drzwi z drewna i tworzywa sztucznego

Zewnętrzne drzwi wejściowe z drewna wyróżniają się wysoką izolacyjnością cieplną i wyjątkowym wyglądem, przez co wymagają specjalnej pielęgnacji. Drewno jest podatne na czynniki zewnętrzne takie jak wilgoć czy różnice temperatur, dlatego też zaleca się regularne pokostowanie drzwi drewnianych w celu ich ochrony.

Drzwi wykonane z tworzywa sztucznego są atrakcyjne cenowo i – w porównaniu do tych z drewna – łatwe w konserwacji. Ich powierzchnia daje wiele możliwości dopasowania wyglądu do Państwa indywidualnych upodobań, pod wpływem słońca może jednak z czasem zmienić swój kolor. Drzwi z tworzywa sztucznego powinny być wyposażone w stalowy rdzeń, który zapobiegnie ich odkształceniu i zwiększy stabilność. W zależności od zastosowanego wypełnienia zewnętrzne drzwi wejściowe z tworzywa sztucznego mogą uzyskać nawet wysoki poziom izolacyjności cieplnej.

Stabilne i najwyższej jakości drzwi ze stali


Zewnętrzne drzwi wejściowe ze stali, dzięki swojej bardzo wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne, stanowią skuteczną ochronę przed włamaniem. Dodatkowo ze względu na materiał wykonania przepuszczają powietrze, wymagają niewielkiej pielęgnacji i są stosunkowo odporne na warunki atmosferyczne. Zewnętrzne drzwi wejściowe ze stali są przystępne nawet dla Klientów z mniejszym budżetem.

Wygodne i bezpieczne drzwi z aluminium


Zewnętrzne drzwi wejściowe z aluminium nie tylko wymagają minimalnej pielęgnacji i doskonale zabezpieczają przed włamaniem, ale także są odporne na korozję i warunki atmosferyczne. Zależnie od wypełnienia odznaczają się bardzo wysoką izolacyjnością cieplną oraz wysoka izolacyjnością akustyczną. Drzwi z aluminium są wytrzymałe, funkcjonalne i wygodne. Inaczej niż drzwi drewniane, drzwi z aluminium nie wymagają ponownego malowania, a do ich czyszczenia wystarczy szmatka z wodą. Szeroki wybór wzorów i kolorów pozwala Państwu na stworzenie drzwi, o jakich marzyliście.

Porównanie materiałów, z których wykonane są zewnętrzne drzwi wejściowe


Drzwi z tworzywa sztucznego są przede wszystkim atrakcyjne cenowo, co odzwierciedla się w ich mniejszej stabilności i wytrzymałości.Te osoby, dla których wymagająca pielęgnacja drzwi z drewna nie jest problemem, będą mogły cieszyć się dużymi możliwościami dopasowywania ich wyglądu do indywidualnych upodobań. Drzwi z aluminium i stali kosztują wprawdzie więcej, ale przekonują swoją wytrzymałością, a także bardzo wysoką izolacyjnością cieplną i akustyczną, bezpieczeństwem oraz stabilnością. Poza tym są wyjątkowo łatwe w utrzymaniu.